Sezony w Ropience

wiosna…..

Jest fazą przejściową. Możemy cieszyć się w niej kilkoma sezonami na raz. Proponujemy wiosenne spacery, szybowanie po niebie na rozgrzanych skrzydłach ciepłego powietrza, pełne ryb rzeki.  Żadną porą roku i nigdzie indziej nie zobaczysz tak wielu odcieni zieleni.

lato…

To wspaniała pora roku na spływy kajakowe, kąpiele w Jeziorze Solińskim, wycieczki w wysokie  Bieszczady.  Wiele ekscytujących doświadczeń znajduje się zaledwie kilka kroków od naszego domu. Spotkaj naturę, folklor, architekturę, historię kultury, geologię lub biologię – niezależnie od zainteresowań.

jesień…

Krajobraz wchodzi wówczas w fazę spoczynku. Pejzaże nigdy nie są tak piękne jak jesienią.  Doskonałym sposobem na  obserwację  pękających  w kolorach obrazów  są wycieczki rowerowe. Długie i ciemne wieczory są doskonałym czasem na firmowe i inspirujące spotkania. Piwniczka zapełniona jest owocami natury, które cieszą serce i umysł.

zima…

Mimo, że słońce zniknęło to śnieg oświetla krajobraz. Ciemny sezon może być jasny i olśniewająco piękny. Już od końca grudnia można jeździć na nartach pod okiem instruktora na dowolnie wybranym przez Was stoku w okolicy, bądź dzikich trasach połonin. Jeżeli nie jesteście gotowi na ekstremalne wysiłki na  świeżym powietrzy możecie po prostu, otuleni ciepłem kominkowego ognia,  cieszyć się widokiem błyskających kryształów za oknem.

www.bernardjakubik.pl